Dom

HEFEI SJ HYDRAULIC CO., LTD

Kilka słów o nas
1 2 3 4

HEFEI SJ HYDRAULIC CO., LTD

Hefei SJ Hydraulic Co., Ltd jest znanym dostawcą pomp hydraulicznych, zaworów, silnika orbitalnego i sterowania w Chinach i na całym świecie, SJ Hydraulic zawsze zachowuje wiarę wiarygodności i klienta po pierwsze, starają się również dostarczać doskonałe produkty, rozsądną cenę i najlepszą obsługę dla klientów na całym świecie. Mamy inżynierów, inspektorów jakości i sprzedawców, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie pomp hydraulicznych i części, mogą zaoferować najlepsze usługi w zakresie wyboru technicznego, obsługi posprzedażnej, ponieważ dobrze znają rynek i rozumieją wymagania klientów.


Dostarczane przez nas produkty hydrauliczne są wytwarzane przez obrabiarki CNC i maszyny o wysokiej precyzji, itp. Wszystkie nasze produkty muszą być kontrolowane przez przyrząd pomiarowy współrzędnych Trilinear i Roundness, wszystkie nasze produkty mogą być wymieniane z Rexroth, Atos, Vickers, Yuken, Eaton, Sauer Danfoss itp. Zupełnie, są one wykorzystywane do maszyn budowlanych, metalurgii, statków, wtryskarki, maszyny hydrauliczne, kopalni i tak dalej.


SJ Hydraulic chciałby mieć z tobą uczciwą współpracę i dobry rozwój.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : SJ HYD

Ilość pracowników : 280~300

Coroczne wyprzedaże : 18000000-20000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 70% - 80%

Location: China

Establishe w 2003 roku do teraz.

Usługowe

Odkąd narodzili się w ludzkiej cywilizacji społecznej i rozwoju nauki, dzięki jej doskonałemu wszechstronnemu działaniu wiele dziedzin szeroko wykorzystywanych w gospodarce narodowej odgrywa ważną rolę w postępie społecznym i rozwoju gospodarczym. Historia rozwoju przemysłu hydraulicznego była świadkiem rozwoju władzy hydraulicznej i społeczeństwa, gospodarki i życia ludzi.

Hefei SJ Hydraulic Co., Ltd., jest znanym dostawcą hydrauliki w Chinach i jest profesjonalną firmą, która opracowała i wyprodukowała wysokiej jakości zawory hydrauliczne, silniki hydrauliczne i jednostki sterujące zgodnie z międzynarodowymi standardami pierwszej klasy. Główne typy konwencjonalnych zaworów wysokiego ciśnienia i zawory proporcjonalne są produkowane głównie w rozmiarach 6, 10, 16, 25 i 32.

Nasze zawory hydrauliczne są szeroko stosowane w metalurgii, odlewnictwie, kuciu i prasowaniu, inżynierii, materiałach budowlanych, leśnictwie, gumie i tworzywach sztucznych, maszynach chemicznych, maszynach petrochemicznych, inżynierii morskiej, maszynach sterujących numerycznie i innych dziedzinach.

Serdecznie cieszymy się na współpracę z Tobą w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów i satysfakcjonującej obsługi.

Firma Zespół

W naszej fabryce pracuje około 300 osób, z czego 55 to inżynierowie.

Kontakt

Adres: No.1003,11 Budynek, Chunrong Center, Binhu Century, obszar Baohe, miasto Hefei, Chiny