Jining Keystone Hydraulic Co.,Ltd

 

Jining Keystone Hydraulic Co., Ltd.

 

Profesjonalny producent pomp hydraulicznych, zaworów i silnika orbitalnego.

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
marki: SJ HYD
Ilość pracowników: 280~300
Coroczne wyprzedaże: 18000000-20000000
Rok założenia: 2003
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Jining Keystone Hydraulic Co., Ltd. jest znanym dostawcą pomp hydraulicznych, zaworów, silnika orbitalnego i układu kierowniczego w Chinach i na świecie , Keystone Hydrauliczawsze zachowuj wiarę w wiarygodność i przede wszystkim klienta, staraj się również dostarczać doskonałe produkty, rozsądną cenę i najlepszą obsługę dla klientów na całym świecie.Mamy inżynierów, osoby zajmujące się kontrolą jakości i sprzedawców, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie pomp hydraulicznych i części, mogą zapewnić najlepszą obsługę w zakresie wyboru technicznego, obsługi posprzedażnej, ponieważ znają rynek i bardzo dobrze rozumieją wymagania klientów.


Dostarczane przez nas produkty hydrauliczne są wytwarzane przez maszynę CNC i maszynę o wysokiej precyzji itp. Wszystkie nasze produkty muszą być sprawdzane za pomocą trójliniowego przyrządu do pomiaru współrzędnych i okrągłości, wszystkie nasze produkty można zamieniać na Rexroth, Atos, Vickers, Yuken, Eaton, Sauer Danfoss itp. Całkowicie używane są do maszyn budowlanych, metalurgii, statków, wtryskarek, maszyn hydraulicznych, kopalni i tak dalej.


Keystone Hydraulic chciałbym mieć z Tobą uczciwą współpracę i dobry rozwój.

Historia
Establishe w 2003 roku do teraz.

Usługa

Odkąd narodził się w ludzkiej cywilizacji społecznej i postępie nauki, z jej doskonałymi wszechstronnymi osiągnięciami w wielu dziedzinach szeroko wykorzystywanych w gospodarce narodowej, odgrywa ważną rolę dla postępu społecznego i rozwoju gospodarczego.Historia rozwoju przemysłu hydraulicznego była świadkiem rozwoju sił hydraulicznych oraz rozwoju społeczeństwa, gospodarki i życia ludzi.

Jining Keystone Hydraulic Co., Ltd. Jest znanym dostawcą hydrauliki w Chinach i jest profesjonalną firmą, która opracowała i wyprodukowała wysokiej jakości zawory hydrauliczne, silniki hydrauliczne i jednostki sterujące zgodnie z międzynarodowymi, pierwszorzędnymi standardami. Trzy główne typy konwencjonalnych zaworów wysokociśnieniowych i proporcjonalnych zawory produkowane są głównie w rozmiarze 6, 10, 16, 25 i 32.

Nasze zawory hydrauliczne są szeroko stosowane w metalurgii, odlewnictwie, kuciu i prasowaniu, inżynierii, materiałach budowlanych, leśnictwie, gumie i tworzywach sztucznych, chemii, maszynach naftowych, inżynierii morskiej, maszynach sterowanych numerycznie i innych dziedzinach.

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Państwem w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów i satysfakcjonującej obsługi.

Nasz zespół
W naszej fabryce pracuje około 300 osób, z czego 55 to inżynierowie.
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość